125VKO1T Wentylator kanałowy fi 125 mm VKO1T /WC/ TIMER Vents
ODBIERZ już dziś z naszego sklepu w m. ŁÓDŹ
Brutto
enova365 - ID: 12628; Kod: 'WV125VKO1T.V'; GUID: 'c4f19fd7-b98f-49c6-a1cb-83c043d5ceb5'.
: Vents
check W magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
Akceptuję zasady polityki prywatności
Wentylator 125VKO1T
Budowa:
  • Kompaktowa konstrukcja umożliwia montaż na kanale wentylacyjnym.
  • Wysoka klasa ochrony IPX4.
Wentylator wyposażony w czujnik:
Silnik:
Niezawodny silnik; posiada termiczne zabezpieczenie przed przegrzaniem.
Wymiary
  • L- 90 mm
  • L1- 28 mm
  • ØD- 125 mm
  • Ød- 59 mm